26 ncı Dönem AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı'nın hizmetlerine, faaliyetlerine ve bilgilere resmi web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Elazığ Atatürk Stadı Proje Bilgilendirmesi.

Gençlik Spor Bakanlığı Tesislerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Sayın Dursun Türk Bey’in Elazığ Atatürk Stadyumu Projemizle ilgili bilgilendirmesinden ve ilgi alakasından dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Sezon bitiminden sonra ihalesini gerçekleştirilecektir.

Doğru İşler Yaptığımızı Dünya Siyasetinden Gelen Yankılarla Anlıyoruz.

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı,” Türkiye’nin muasır medeniyetler seviyesine ulaşması için başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere AK Parti kadroları olarak doğru işler yaptığımızı dünya siyasetinden gelen yankılarla anlıyoruz. Fakat özellikle Avrupa’da seçim süreçlerinde yaşananlar Avrupa açısından ciddi tehlike içeriyor”dedi. AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu

Elazığ’ın 6. bölge teşviklerinden yaralanması

AK Parti Elazığ Milletvekili ve Plan Bütçe Komisyonu Üyesi Ejder Açıkkapı, Elazığ’ın 6. bölge teşviklerinden yaralanması ile yatırımcıların kente kazandıracakları yatırımlarla istihdam konusunda en avantajlı iller arasında en ön sıralarda yer alacağını söyledi.

AK Parti Elazığ 6. Olağan Genel Kurulu
Harput Diyanet Eğitim Külliyesi Projesi

Sayın Valimiz, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız, İl Başkanımız İle birlikte İlimize kazandırmaya çalıştığımız Harput Diyanet Eğitim Külliyemiz Yatırım Proğramına alınmış ve ön ödenek gönderilerek ihale aşamasına geçilmiştir. Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN Beyefendi olmak üzere, Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM Beye, Kalkınma Bakanımız Sayın Lütfi ELVAN Beye, Diyanet İşleri Başkanımız Prof Dr. Sayın Ali ERBAŞ Beye teşekkür ediyoruz. Yine emek ve katkılarından dolayı önceki Diyanet İşleri Başkanımız Sayın Mehmet GÖRMEZBeye ve kıymetli hemşerimiz Kahramanmaraş Müftümüz Sayın Celal SÜRGEÇ Beye teşekkür ediyoruz.

Karakoçan ve Palu İlçelerimize Yatırımlar için ziyaretimiz.,

Yatırım Programına alınan Karakoçan ve Palu İlçe Emniyet Müdürlüğü binalarına verdikleri destekten dolayı İç İşleri Bakanımız Sn. Süleyman SOYLU Beye teşekkür ediyor, milletvekillerimizle verdiğimiz gayretle ilçelerimize kazandırılan yatırımların hayırlı olmasını diliyorum.

Kovancılar Esnaf Ziyaretimiz.

Kovancılar İlçe Başkanımız Sn. Cahit Gazioğlu , İl Genel Meclis Üyemiz Sn.Eyüp Çelik ve Kıymetli Adalı Köyü Muhtarımız Sn.İbrahim Halil Durgun ile beraber Kovancılar esnaflarımızın misafiri olduk. Çay ikramlarına muhabbet ve samimiyetlerini katan Kovancılar’ lı kardeşlerimize teşekkür ediyorum

Muhtarlar Dayanışma Derneği Ziyaretimiz.

Elazığ Muhtarlar Dayanışma Derneğini ziyaret ettik. Bizleri ağırlayan Dernek Başkanımıza ve Yönetim Kurulu üyelerimize teşekkür ediyoruz.

Baskil Tekstil Yatırımına Hayırlı Olsun Ziyaretimiz.
Arnavutluk Dostluk Grubu Heyet Görüşmemiz.

Arnavutluk dostluk grubu başkanı Sayın Yusuf Selahattin BEYRİBEY Başkanlığında Dostluk grubu üyesi Milletvekillerimizle beraber, Arnavutluk Devlet Bakanı Pandeli MAJKO ve Beraberinde ki heyetle görüşmelerimizi gerçekleştirdik

Elazığ İli Yatırımlar İstişare Toplantısı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Jülide SARIEROĞLU hanımefendinin düzenlemiş olduğu Elazığ ili yatırımları istişare toplantısını gerçekleştirdik.

Kovancılar Eski Belediye Başkanımızı Ziyaret Ettik.

Kovancılar belediye Başkanımız sayın Hacı AKPINAR, İlçe Başkanımız sayın Cahit GAZİOĞLU ve il başkan yardımcılarımız ile birlikte rahatsız olan Kovancılar eski belediye başkanımız sayın Aziz YILDIRIM’a geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk

Kovancılar Şehir Buluşmaları.

Kovancılar ilçemizin düzenlemiş olduğu Şehir buluşmaları programı kapsamında Milletvekili arkadaşım Sayın Tahir ÖZTÜRK, Kovancılar ilçe Belediye başkanı sayın Hacı AKPINAR, ilçe Başkanımız sayın Cahit GAZİOĞLU, İl başkan yardımcılarımız ve Meclis üyelerimiz ile beraber programızı gerçekleştirdik.

Palu İlçe Ziyaretimiz.

Palu ilçemizde Yapımı devam eden ilçe kütüphanemizi ve Esentepe mahallesindeki Camii inşaatını gezdik. Fırtınadan dolayı çatısında hasar oluşan Ali Rıza SEPTİOĞLU İO. ve Palu YİBO’ da incelemeler de bulunduk. Eğitim öğretimi aksatmadan Oluşan hasarın onarımı konusunda gerekli tedbirlerin alınması için görüşmelerimizi gerçekleştirdik.

S.S. Palu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifini ziyaret ettik.
Palu İlçemizde Esnaf Ziyaretleri.

Palu ilçesindeki esnaflarımızı ziyaret ettik. Ülkemizin gündemini yakından takip etmeleri ve hiç eksik etmedikleri destekleri gücümüze güç katıyor.

Palu İlçemizde Hastalarımızı ziyaret ettik.

Palu ilçemiz de hem hastanede hem de evde yatan hastalarımızı ziyaret edip, hayır dualarını aldık. Rabbim bütün hastalara şifa versin

Palu İlçe Danışma Kurulu Toplantısını Gerçekleştirdik.

Palu Belediye Başkanımız sayın Sait DAĞOĞLU,Palu ilçe Başkanımız sayın Abdulkadir ŞAŞTIM, İl Başkan yardımcılarımız ve vatandaşlarımızla beraber İlçe danışma kurulu toplantımızı gerçekleştirdik.

Elazığ AK Parti Kadın Kolları 5.Olağan Kongresine katıldık.
Kovancılar ve Sivrice Spor Kompleksi Müjdesi.

Kovancılar Belediye Başkanımız ve AK Parti İlçe Teşkilatımızın talebiyle Kovancılar Sentetik Çim Sahamızın eksikliğini yaşadığı tribün sıkıntısı giderilerek 750 Kişilik tribün yapılacaktır. Kovancılarspor’a ve gençlerimize hayırlı olsun. Sivrice Belediye Başkanımız ve AK Parti İlçe Teşkilatımızın talebiyle Sivrice İlçemize, yer tahsisi gerçekleşince Işıklandırma, Soyunma Odaları ve Tribünlü Sentetik Çim Saha yapılacak. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Sivrice’mize ve Sivrice Spor amatör takımımıza, Sivrice’li gençlerimize hayırlı olsun.

İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU'yu Ziyaret Ettik.

Milletvekili arkadaşım Sn Tahir Öztürk ile beraber Kovancılar Belediye Başkanımız Sn.Hacı Akpınar, Sivrice Belediye Başkanımız Sn.Ebubekir Irmak ve Karakoçan İlçe Başkanımız Sn. Ayhan Akbaba İle İçişleri Bakanımız Sn.Süleyman Soylu Beye ilçelerimizin taleplerini ilettik. İlgisinden dolayı Sn Bakanımıza teşekkür ediyoruz.

Enerji Bakanlığı Müsteşarımızı Ziyaret Ettik.

Milletvekili arkadaşlarım, Kovancılar Belediye Başkanımız ve Sivrice Belediye Başkanımız ile beraber Sivrice ve Kovancılar ilçelerimizin taleplerini Enerji Bakanlığı Müsteşarımıza ilettik

Keban ilçemizdeki hastalarımızı ziyaret ettik.

Keban ilçemizdeki hastalarımızı, Belediye Başkanımız sayın Fethiye ATLI ve İlçe Başkanımız sayın Ömer KAYA ile beraber evlerinde ziyaret ettik. Rabbim tüm hastalarımıza şifa versin

Keban Belediyemizi Ziyaret Ettik.

Keban Belediyemizi ziyaret edip, Keban Mahalle ve Köy Muhtarlarımızla beraber Belediyemizin çalışmaları hakkında bilgi aldık.

Keban AK Parti ilçe teşkilatımızı ziyaret ettik
Sivrice Şehir Buluşmaları

Sivrice İlçemizde Şehir Buluşmamızı gerçekleştirdik. İlçemizin ihtiyaç ve çözümlerini görüştük.

TİKA Üsküp Ofisi Ziyaretimiz.

Makedonya’daki temaslarını sürdüren TBMM milletvekilleri Cengiz Aydoğdu, Arzu Erdem, Özkan Yalım, Mehmet Ali Cevheri, Ejder Açıkkapı, Ahmet Akın, TİKA Üsküp Ofisini ziyaret etti.

Makedonya Parlamentolar Arası Konferansı

Makedonya Cumhuriyeti başkenti Üsküp’te Avrupa Parlamentosunun Bütçe Yapma Gücü ve Prosedürleriyle ilgili Parlamentolar arası Konferansındayız.

DSİ Genel Müdürümüz Sayın Murat ACU Ziyaretimiz.

Elazığ’ımızın devam etmekte olan projeleri ve yeni dönem yatırım proğramları İle ilgili olarak DSİ Genel Müdürümüz Sayın Murat Acu Beye misafir olduk. Misafirperverliği ve ilgilerinden dolayı Sn. Genel Müdürümüze teşekkür ediyorum.

Milli Eğitim Bakanımız Sayın İsmet YILMAZ  beyi ziyaret ettik.

Palu Belediye Başkanımız Sn.M.Sait Dağoğlu ve Palu İlçe Başkanımız İle birlikte Milli Eğitim Bakanımız Sn.İsmet Yılmaz Beyi hem İlimiz ihtiyaçlarını hem de Palu İlçemizin ihtiyaçlarını iletmek üzere ziyaret ettik. Sayın Bakanımıza ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyoruz.

Palu Gençlik Merkezi Projesi.

Gençlik Ve Spor Bakanlığımızca yapılacak olan Palu Gençlik Merkezi Kalkınma Bakanlığımız tarafından 2018 yılı yatırım programına alınmıştır. Emeği geçen Milletvekillerimize, İl Başkanımıza, Palu Belediye Başkanımız ve Palu İlçe Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Hayırlı olsun.

Doğukent Spor Kompleksi Projesi.

Belediyemizin Doğukent Mahallesinde 54 dönüm arazi tahsisiyle Genclik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılacak olan Olimpik Yüzme Havuzu, Atletizim Pisti, Tribün ve Aydınlatma ile birlikte Spor Kalkınma Bakanlığı tarafından 2018 Yılı Yatırım Programına alındı