26 ncı Dönem AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı'nın hizmetlerine, faaliyetlerine ve bilgilere resmi web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kovancılar ve Sivrice Spor Kompleksi Müjdesi.

Kovancılar Belediye Başkanımız ve AK Parti İlçe Teşkilatımızın talebiyle Kovancılar Sentetik Çim Sahamızın eksikliğini yaşadığı tribün sıkıntısı giderilerek 750 Kişilik tribün yapılacaktır. Kovancılarspor’a ve gençlerimize hayırlı olsun. Sivrice Belediye Başkanımız ve AK Parti İlçe Teşkilatımızın talebiyle Sivrice İlçemize, yer tahsisi gerçekleşince Işıklandırma, Soyunma Odaları ve Tribünlü Sentetik Çim Saha yapılacak. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Sivrice’mize ve Sivrice Spor amatör takımımıza, Sivrice’li gençlerimize hayırlı olsun.

Enerji Bakanlığı Müsteşarımızı Ziyaret Ettik.

Milletvekili arkadaşlarım, Kovancılar Belediye Başkanımız ve Sivrice Belediye Başkanımız ile beraber Sivrice ve Kovancılar ilçelerimizin taleplerini Enerji Bakanlığı Müsteşarımıza ilettik

Sivrice Şehir Buluşmaları

Sivrice İlçemizde Şehir Buluşmamızı gerçekleştirdik. İlçemizin ihtiyaç ve çözümlerini görüştük.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı istişare toplantısına katıldık,
Ankara'da Elazığ Tanıtım Günleri Faaaliyetlerimiz.
Bayram Ziyaretlerimiz

Bayramlaşmak için ziyaret ettiğimiz Sivrice-Dörtbölük köyünde bizleri ağırlayan Köy Muhtarımız Sn.Murat Aktürk, köy imamımız Mustafa Bey ve tüm Dörtbölük' lü kardeşlerime teşekkür ediyorum.

İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU'yu ziyaretimiz.
Hayvan Üreticilerinin Sorunlarını dinledik.
Sivrice ziyaretimiz.

Sivrice İlçemizi ve Teşkilatımızı ziyaret ederek Bayramlaştık.

Sivrice Hazarbaba Kayak Tesislerinde incelemelerde bulunduk
Sivrice Hükümet Konağı ve Belediye Hizmet Binasının İnşaatında incelemeler yaptık.
Hazarbaba Kayak Merkezi

İlimiz Sivrice ilçesinin güneyinde bulunan 2.347 metre yüksekliğindeki Hazarbaba kayak sporuna elverişli pisti, telesiyeji ve yeme içme imkanları ile günübirlikçilere hizmet vermektedir.