2016-2017 Adli Yıl Açılış Töreni, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapıldı. Tören İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından b

Elazığ Atatürk Stadı Proje Bilgilendirmesi.

Gençlik Spor Bakanlığı Tesislerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Sayın Dursun Türk Bey’in Elazığ Atatürk Stadyumu Projemizle ilgili bilgilendirmesinden ve ilgi alakasından dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Sezon bitiminden sonra ihalesini gerçekleştirilecektir.

Elazığ’ın 6. bölge teşviklerinden yaralanması

AK Parti Elazığ Milletvekili ve Plan Bütçe Komisyonu Üyesi Ejder Açıkkapı, Elazığ’ın 6. bölge teşviklerinden yaralanması ile yatırımcıların kente kazandıracakları yatırımlarla istihdam konusunda en avantajlı iller arasında en ön sıralarda yer alacağını söyledi.

AK Parti Elazığ 6. Olağan Genel Kurulu
Harput Diyanet Eğitim Külliyesi Projesi

Sayın Valimiz, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız, İl Başkanımız İle birlikte İlimize kazandırmaya çalıştığımız Harput Diyanet Eğitim Külliyemiz Yatırım Proğramına alınmış ve ön ödenek gönderilerek ihale aşamasına geçilmiştir. Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN Beyefendi olmak üzere, Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM Beye, Kalkınma Bakanımız Sayın Lütfi ELVAN Beye, Diyanet İşleri Başkanımız Prof Dr. Sayın Ali ERBAŞ Beye teşekkür ediyoruz. Yine emek ve katkılarından dolayı önceki Diyanet İşleri Başkanımız Sayın Mehmet GÖRMEZBeye ve kıymetli hemşerimiz Kahramanmaraş Müftümüz Sayın Celal SÜRGEÇ Beye teşekkür ediyoruz.

Muhtarlar Dayanışma Derneği Ziyaretimiz.

Elazığ Muhtarlar Dayanışma Derneğini ziyaret ettik. Bizleri ağırlayan Dernek Başkanımıza ve Yönetim Kurulu üyelerimize teşekkür ediyoruz.

Elazığ İli Yatırımlar İstişare Toplantısı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Jülide SARIEROĞLU hanımefendinin düzenlemiş olduğu Elazığ ili yatırımları istişare toplantısını gerçekleştirdik.

Elazığ AK Parti Kadın Kolları 5.Olağan Kongresine katıldık.
DSİ Genel Müdürümüz Sayın Murat ACU Ziyaretimiz.

Elazığ’ımızın devam etmekte olan projeleri ve yeni dönem yatırım proğramları İle ilgili olarak DSİ Genel Müdürümüz Sayın Murat Acu Beye misafir olduk. Misafirperverliği ve ilgilerinden dolayı Sn. Genel Müdürümüze teşekkür ediyorum.

Doğukent Spor Kompleksi Projesi.

Belediyemizin Doğukent Mahallesinde 54 dönüm arazi tahsisiyle Genclik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılacak olan Olimpik Yüzme Havuzu, Atletizim Pisti, Tribün ve Aydınlatma ile birlikte Spor Kalkınma Bakanlığı tarafından 2018 Yılı Yatırım Programına alındı

Elazığ Yatırımlara Hazır Hale Gelecek
İsmet Paşa İ.Ö.O Şehitler Koridorunu Gezimiz.

Elazığ’ımızın köklü okullarından İsmet Paşa İlkokulunda İl Milli Eğitim Müdürümüz, Okul Müdürümüz ve idarecilerimizin de katılımıyla okulumuzun Şehitler Koridorunu gezdik.

Elazığ AK Parti Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresine Katıldık.

Elazığ AK Parti Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresinde tekrar Elazığ AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığına seçilen Murat ÖZ ve ekibi genç kardeşlerime çıkmış oldukları bu kutlu yürüyüşte muvaffakiyetler diliyorum.

Cumhuriyet Mahallesi Sentetik Saha Proje Ziyaretimiz.

Cumhuriyet Mahallemizde yapımı planlanan ve ihalesi yapılmış olan Işıklandırmalı,Soyunma odalı, Tribünlü Sentetik sahanın zemin düzeltme çalışmalarını yerinde inceledik. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize hayırlı olsun.

Harput Diyanet Eğitim Merkezi Projesi.

Kalkınma Bakanımız Sn.Lütfi Elvan Beyin misafiri olduk. Ziyaretimizde Harput Diyanet Eğitim Merkezi Külliyesini görüştük. Destek, ilgi ve alakalarından dolayı Sayın Bakanımıza teşekkür ediyoruz.

Saray Camii Esnaf Ziyaretimiz.

Milletvekili arkadaşım Sayın Tahir ÖZTÜRK bey ile beraber Saray Camii etrafında bulunan asnaflarımızı ziyaret ettik. Rabbim bütün esnaflarımıza helalinden bol kazanç nasip etsin.

AK Parti Eski İl Başkanımızı Ziyaret Ettik.

Eski AK Parti İl Başkanlarımızdan Sayın Nusret ÇOBAN beyi iş yerinde ziyaret ettik. Misafirperverliğinden dolayı Başkanıma teşekkür ediyorum.

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Ziyaretimiz.

Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Oda Başkanlığına tekrar seçilen Sayın Mithat ULAŞ beye hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Bu güne kadar yapmış olduğu güzel hizmetlerin devamını diliyorum.

Elazığ Lokantacılar ve Pastacılar Odası Ziyaretimiz.

Lokantacılar ve Pastacılar Oda Başkanılığına seçilen Sayın Zülfü TARHAN ve Yönetim Kurulu Üyelerimize Belediye Başkanımız Sayın Mücahit YANILMAZ ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Başkanımıza misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti Ziyaretimiz.

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına seçilen sayın Semih ERDEM ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk

Elazığ Amatör Evi İnşaatı Ziyaretimiz.

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Bünyesinde yapılan Elazığ Amatör Evi inşaatını Milletvekili arkadaşım Metin BULUT beyle gezdik. Bütün Spor taban birliklerini tek çatı altında toplayacağımız hizmet binası ilimize hayırlı olsun

Elazığ Kültür ve Sanat Derneği Ziyaretimiz

Elazığ Kültür ve Sanat Derneğini ziyaret ettik. Şimdiye kadar yaptıkları etkinlikler ve 2018 yılı faaliyetleri hakkında istişarede bulunduk.

Elazığ Marangozlar ve Doğramacılar Esnaf ve Sanaatkarlar Odası Ziyaretimiz.
S.S. Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Ziyaretimiz.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımızın öncelikli olarak belirlediği 10 Pilot İl arasında bulunan Elazığ’ımız İle ilgili olarak S.S. Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Sayın Akın ÇULHA Bey ile istişarelerde bulunduk. İlgi alaka ve misafirperverliğine teşekkür ediyoruz.

Elazığ Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı Ziyaretimiz.
Şoförler ve Otomobilciler Oda Başkanlığı Ziyaretimiz.
Elektrikçiler Oda Başkanlığı Ziyaretimiz.

Elektrikçiler Oda Başkanlığına tekrar seçilen Sayın Ramazan İNCE Bey ve Yönetim Kuruluna çalışmalarında başarılar dilerim.

Fırıncılar Odası Ziyaretimiz.

Fırıncılar Oda Başkanı Sayın Turgay YURDAGÜL beyi ziyaret ettik. Bizleri ağırlayan Başkanımıza teşekkür ediyoruz.

Esnaf ve Sanaatkarlar Karma Oda Başkanlığı Ziyaretimiz
Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığı Ziyaretimiz.
Kahveciler ve Kıraathaneciler Odası Başkanlığı Ziyaretimiz.
Bakkallar ve Tekel Bayiler Esnaf Odası Ziyaretimiz.

Bakkallar ve Tekel Bayiler Esnaf Odası başkanlığına seçilen Sayın Cebrail TOP Beye ve Yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

AK Parti İl Başkanlığı Ziyaretimiz.