26 ncı Dönem AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı'nın hizmetlerine, faaliyetlerine ve bilgilere resmi web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Elazığ Atatürk Stadı Proje Bilgilendirmesi.

Gençlik Spor Bakanlığı Tesislerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Sayın Dursun Türk Bey’in Elazığ Atatürk Stadyumu Projemizle ilgili bilgilendirmesinden ve ilgi alakasından dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Sezon bitiminden sonra ihalesini gerçekleştirilecektir.

Harput Diyanet Eğitim Külliyesi Projesi

Sayın Valimiz, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız, İl Başkanımız İle birlikte İlimize kazandırmaya çalıştığımız Harput Diyanet Eğitim Külliyemiz Yatırım Proğramına alınmış ve ön ödenek gönderilerek ihale aşamasına geçilmiştir. Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN Beyefendi olmak üzere, Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM Beye, Kalkınma Bakanımız Sayın Lütfi ELVAN Beye, Diyanet İşleri Başkanımız Prof Dr. Sayın Ali ERBAŞ Beye teşekkür ediyoruz. Yine emek ve katkılarından dolayı önceki Diyanet İşleri Başkanımız Sayın Mehmet GÖRMEZBeye ve kıymetli hemşerimiz Kahramanmaraş Müftümüz Sayın Celal SÜRGEÇ Beye teşekkür ediyoruz.

Karakoçan ve Palu İlçelerimize Yatırımlar için ziyaretimiz.,

Yatırım Programına alınan Karakoçan ve Palu İlçe Emniyet Müdürlüğü binalarına verdikleri destekten dolayı İç İşleri Bakanımız Sn. Süleyman SOYLU Beye teşekkür ediyor, milletvekillerimizle verdiğimiz gayretle ilçelerimize kazandırılan yatırımların hayırlı olmasını diliyorum.

Kovancılar ve Sivrice Spor Kompleksi Müjdesi.

Kovancılar Belediye Başkanımız ve AK Parti İlçe Teşkilatımızın talebiyle Kovancılar Sentetik Çim Sahamızın eksikliğini yaşadığı tribün sıkıntısı giderilerek 750 Kişilik tribün yapılacaktır. Kovancılarspor’a ve gençlerimize hayırlı olsun. Sivrice Belediye Başkanımız ve AK Parti İlçe Teşkilatımızın talebiyle Sivrice İlçemize, yer tahsisi gerçekleşince Işıklandırma, Soyunma Odaları ve Tribünlü Sentetik Çim Saha yapılacak. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Sivrice’mize ve Sivrice Spor amatör takımımıza, Sivrice’li gençlerimize hayırlı olsun.

Palu Gençlik Merkezi Projesi.

Gençlik Ve Spor Bakanlığımızca yapılacak olan Palu Gençlik Merkezi Kalkınma Bakanlığımız tarafından 2018 yılı yatırım programına alınmıştır. Emeği geçen Milletvekillerimize, İl Başkanımıza, Palu Belediye Başkanımız ve Palu İlçe Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Hayırlı olsun.

Doğukent Spor Kompleksi Projesi.

Belediyemizin Doğukent Mahallesinde 54 dönüm arazi tahsisiyle Genclik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılacak olan Olimpik Yüzme Havuzu, Atletizim Pisti, Tribün ve Aydınlatma ile birlikte Spor Kalkınma Bakanlığı tarafından 2018 Yılı Yatırım Programına alındı

Baskil Kültür Merkezi İnşaatı Gezimiz.

Baskil İlçemizde yapımı devam eden Kültür Merkezimizin İnşaatını gezdik. Yapılacak olan Kültür Merkezi ilçemize hayırlı olsun.

Cumhuriyet Mahallesi Sentetik Saha Proje Ziyaretimiz.

Cumhuriyet Mahallemizde yapımı planlanan ve ihalesi yapılmış olan Işıklandırmalı,Soyunma odalı, Tribünlü Sentetik sahanın zemin düzeltme çalışmalarını yerinde inceledik. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize hayırlı olsun.

Harput Diyanet Eğitim Merkezi Projesi.

Kalkınma Bakanımız Sn.Lütfi Elvan Beyin misafiri olduk. Ziyaretimizde Harput Diyanet Eğitim Merkezi Külliyesini görüştük. Destek, ilgi ve alakalarından dolayı Sayın Bakanımıza teşekkür ediyoruz.

Elazığ Amatör Evi İnşaatı Ziyaretimiz.

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Bünyesinde yapılan Elazığ Amatör Evi inşaatını Milletvekili arkadaşım Metin BULUT beyle gezdik. Bütün Spor taban birliklerini tek çatı altında toplayacağımız hizmet binası ilimize hayırlı olsun

Ağın Öğretmen Evi Projesine Destek
Alacakaya Hükümet Konağı ve Belediye Hizmet Binası
Maden İlçemize Spor Tesisine Kavuşuyor
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı istişare toplantısına katıldık,
Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Osman Aşkın BAK'ı TBMM'de ziyaret ettik.
Şeyh Ali Septi Hazretlerinin türbesinin ve mezarlığın yol yapımının temel atma törenini gerçekleştirdik.
Kovancılar İlçemizde Temel Atma ve Açılış Törenine Katıldık.
Keban ilçemizde  yapımı devam eden Sentetik saha yapımını yerinde inceledik.
Baskil ilçemize yapılacak olan Gençlik Merkezini yerini inceledik.
Karakoçan Belediyemizin yaptığı Spor tesislerini yerinde inceleme fırsatı bulduk.
Karakoçan İlçemizdeki Projeleri Yerinde İnceledik.
İpek Yolu Projesi Tanıtım Toplantısı.
İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU'yu ziyaretimiz.
Harput Diyanet Eğitim Külliyesi Projesi
Harput Diyanet Eğitim Külliyesi Projesi.
Çocuk Ergen Madde Bağımlılığı Tedavi Merkezi ( ÇEMATEM )'nin açılışı
Hayvan Üreticilerinin Sorunlarını dinledik.
Orman ve Şu İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Açılış ve Temel Atma Töreni
Stadyum için yeni bir adım

Yıllardan bu yana Elazığ’ın adeta kanayan yarası durumunda bulunan stadyum konusunda yeni gelişmeler yaşanıyor.

Elazığ'a 8 yeni ambulans

Elazığ’da merkez 13 No’lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ve 8 yeni ambulans düzenlenen törenle hizmete girdi.